BİZEULAŞIN

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Sezenler Caddesi No: 7/1
Sıhhiye – ANKARA
Tel: 0 312 229 0 902

ÜYE GİRİŞİ

Beni hatırla

ÜYE OL

Şifreniz e-postanıza gönderilecektir.

  • open panel
  • Show Icons

Arşiv Dosyası ve Klasör

ASILAN ARŞİV DOSYASI

Arşiv belgelerinin dosyalanması ve saklanması için kullanılır. , 300 g/m².
Beyaz,pembe, sarı, yeşil avrupa dosyalık kağıt arşiv için cep ve tel aparatı ve plastik tutucu ile sunulur.
Tüm format ve ebatlar yapılır.

Kullanım yerleri;

*Üniverseteler

*Hastaneler

*Resmi Kurumlar

*Avukatlık büroları

*Kişisel arşivleme yapan firmalara…

 31 x 22 cm

Dosyalık 300 gr,
Arşiv cepi+Arşivleme aparatı+Dosya telli
Ücret:

 

 

 

 

KLASÖR

Klasör Nedir?
Klasör firmanızın tanıtımını üstlenen katalog, broşür ve föylerinizi müşterilerinizi sunmak için kullanılan kalıcı ve yüksek etkili olan bir sunum ürünüdür.

Klasörde Neler Olmalıdır
Klasörde firma logonuz , öne çıkartılmış şekilde iletişim bilgileriniz , firma fotograflarınız ve isteğiniz doğrultusunda ürün yada hizmet fotoğraflarınız olmalıdır.

Klasör Malzelemeleri
Klasörler uzun bir işlemden geçerler. Kalın mukavva, Kuşe kağıt, metal dosya mekanizması ve özel yapıştırma ve sıvama tekniği kullanılır. Klasörlerimize varak yaldız gibi ekstra bir işlem uygularsak çok daha şık olacaktır.

Klasör Çeşitleri
Klasörler, sırt delikli klasör, özel şirket klasörü, varak yaldızlı klasör, evrak klasörü, hazır klasör, sırt cepli klasör olarak sınıflara ayrılır.

Klasör Tasarımı
Klasör tasarımında firmanızın ana renklerini kullanmaya özen gösteririz. Bu renkleri kullandığımız taktirde klasörünüzün uzaktanda farkedilmesi ve seçilmesini sağlamış oluyoruz. İsteğinize uygun olarak grafikerlerimiz sizden gerekli bilgileri ve dataları alıp sıradışı bir tasarım yaparak size gönderirler.

Klasör Kullanımı
Klasörlerinizi şirket içi yazışmaları depolamak için kullanılabilir.Broşür, föy ve katalog gibi genel sunum ürünlerinin müşteriye takdiminde de kullanabilirsiniz.

Klasör Basımı
Klasör baskı esnasında uzun bir işlemden geçer . İç malzeme olarak kullanılan kalın mukavvaya baskı yapılmadığı için kuşe kağıda baskı yapılır. Baskı yapılan kuşe kağıt sıvama tekniğiyle kalın mukavvaya yapıştırılır ve metal mekanizma takılarak kullanıma hazır hale gelir.

[form form-3]

© 1976-2018
TANITIM -MATBAA -DİJİTAL BASKI