BİZEULAŞIN

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Sezenler Caddesi No: 7/1
Sıhhiye – ANKARA
Tel: 0 312 229 0 902

ÜYE GİRİŞİ

Beni hatırla

ÜYE OL

Şifreniz e-postanıza gönderilecektir.

  • open panel
  • anasayfa
  • Güvenlik-Uyarı-Teslim-Telif-İade Şartları
  • Show Icons

Güvenlik-Uyarı-Teslim-Telif-İade Şartları

Güvenlik ve Uyarılar

*www.ozdogandigital.com alışveriş sitesinde kullanmış olduğunuz kişisel bilgileriniz (ad soyad, email gibi) başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz.

*Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir, değiştirebilir ya da silebilirsiniz. www.ozdogandigital.com sitesine kayıt olmak için kullanılan bilgiler yalnız kendi analizlerimiz için kullanılır.

*www.ozdogandigital.com alışveriş sitesinde kullanılan tüm grafik, yazı ve resimlerin kullanım hakkı www.ozdogandigital.com sitesine ait olup, izinsiz kullanım halinde her türlü yasal hakkını saklı tutar.

*www.ozdogandigital.com sitesi üyelik şartlarına uymayan ya da etik davranmayan kişilerin üyeliklerini iptal edebilir ya da dondurabilir.

*www.ozdogandigital.com sitesi her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar.

*Tamamlanan siparişe ilişkin tüm bilgiler 30 gün süre ile  arşivlenir ve süre sonunda silinir. Kullanıcı tarafından sisteme girilen veriler kullanıcının açık izni alınmaksızın herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Telif Hakkı

*www.ozdogandigital.com , sipariş edilen ürünler ile ilgili fikri hak ihlallerinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kullanıcı, yazılımın kullanımı ve/veya hizmetten yararlanma sırasında fikri haklara ilişkin yasal düzenlemelerin ihlali durumunda bu eylemlerin yasal sonuçlarından sadece ve tamamen kendisinin sorumlu olacağını kabul eder.

*Kullanıcı sipariş vermiş olduğu ürün üzerinde telif hakkı sahibi olduğunu ve/veya telif hakkı sahibinin açık yazılı onayını aldığını ve/veya bu ürün sebebiyle bir fikri hak ihlali gerçekleşmeyeceğini kabul ve garanti eder.

*www.ozdogandigital.com kullanıcı tarafından sipariş edilen dosyaların içeriğine ve/veya doğruluğuna ilişkin hiçbir sorumluluk kabul etmez.

* Kullanıcı, ürün siparişinde ve dağıtımında Türk Hukukuna ve/veya ürünün dağıtılacağı diğer tüm ülkelerin fikri hukuk kurallarına uyacağını peşinen kabul ve taahhüt eder.

 Teslim

*Sipariş edilen ürünlerin 7-10 iş günü içinde kullanıcıya ulaştırılması amaçlanmaktadır. Teslimatta herhangi bir gecikme kullanıcıya siparişi iptal etme ve bu nedenle herhangi bir talepte bulunma ve/veya tazminat talep etme hakkı vermez.

*Sipariş Paketlenmiş olarak taşıyıcıya teslim edilen ürünlere taşıyıcılar veya onların acenteleri tarafından verilebilecek zararlardan www.ozdogandigital.com. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

*Sipariş edilen ürünler anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile kullanıcıya ulaştırılır. Kargo ücreti kullanıcıya aittir. Kargo ücreti sipariş sırasında kullanıcıdan tahsil edilir.

İade Şartları

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak tam ve eksiksiz bir şekilde karşılamaya çalıştığımız bu sitede yine de karşılaştığınız herhangi bir problemde sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki hususlara dikkat ediniz; -Kampanyalarda belirtilenden farklı ürün geldiğinde, -Üretim hatası olan ürünler koşulsuz yenisi ile değiştirelecektir.

Genel Şartlar;

*Basılan ürünlerinin geri iadesi yapılmamaktadır
*Özdoğan Digital  teslim sürelerinde ve fiyatlarda değişiklik yapabilir.
*Fiyat listesinde görülen fiyatlara KDV dahil değildir.
*Kargo ile teslimlerde ödeme alıcıya aittir.

© 1976-2018
TANITIM -MATBAA -DİJİTAL BASKI