BİZEULAŞIN

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Sezenler Caddesi No: 7/1
Sıhhiye – ANKARA
Tel: 0 312 229 0 902

ÜYE GİRİŞİ

Beni hatırla

ÜYE OL

Şifreniz e-postanıza gönderilecektir.

  • open panel
  • anasayfa
  • Kutu-Karton Çanta-Dosya Zarfları
  • Show Icons

Kutu-Karton Çanta-Dosya Zarfları

Krome veya A..Bristol Kutular

Kutu Üretimimizde kağıt 300-350-400-420 gr. Kroma Karton ve 250-270-300-350-Amerikan Bristol, isteğe göre standart selefon parlaktır.

 

 

HER TÜRLÜ EBAT Karton kutu belirlediğiniz  ölçüler için lütfen fiyat teklifi isteyiniz.

 

 

 

 

 

Karton çanta
Son yılların en etkili reklam aracı olan karton çantalar alışveriş yapılan mağazalardan veya marketlerden alınan malın içine koyulduğu baskılı metaryallerdir. Üzerinde firma amblemi ve iletişim bilgileri olduğundan cadde ve sokaklarda reklamınız yapılır. Karton çantalar tek kullanımlık değildirler. Kullanma süreleri uzun olduğundan etkili reklam araçlarıdır.
Karton çantalarda tasarım sonsuzdur. Fakat, en fazla kullanılan çeşitleri, dik, yatay, körüklü ve körüksüz modelleridir. Tamamen müşterinin isteği üzerine şekillenirler. Genelde, Amerikan Bristol, kroma karton, kraft ve kuşe kağıttan imalat yapılır. fakat, en fazla tercih edilen 250 gr ve üstü kağıtların kullanılmasıdır. Kalın gramaj kağıtların kullanılma nedeni çantanın daha mukavemetli olmasıdır. En uygun maliyetli olan karton çantalar ise kroma kartondan yapılır bu kartonun dış yüzeyi ani baskı yapılan yönü beyazdır. İçi ise, gridir ve baskı yapılamaz. Kroma karton bu nedenle uygun fiyattadır. Fakat burada unutulmaması gereken şey, çantanın içine girecek olan ürünün ağırlığıdır. Buna göre de kağıt seçilimi yapılır.
Karton çantalar baskıya girmeden önce ebatlanarak kağıt ayarlanır. Çantanın açık hali ortaya çıkarılır. Bu noktada baskıya girer ve 4 renk ofset baskı yapılır. Arzu edilirse, hologram baskı, selefon, lak ve gofre uygulamaları yapılır. Eğer, karton çantanın her iki tarafında da baskı varsa, diğer tarafa vernik atılarak baskının diğer tarafa geçmesi önlenir. Kağıdın kesimi yapılır ve yapıştırma işlemi varsa o yapılarak kurumaya bırakılır. Kuruması biten çantanın körüğü varsa, körük açılır içine takviye kartonlar yerleştirilir. Daha sonra sap olarak ne kullanılıyorsa o malzeme yerine yerleştirilerek imalat bitirilir.
Karton çantalarda komple selefon ve lak uygulaması çok dikkat çekici ve şık bir tarz yaratmaktadır. Bu uygulamalar ile çanta parlak ve göz alıcı bir şekle girer. Fakat, bu uygulamalar tamamen müşterinin isteğine bağlıdır. Dikkat çekici ve reklam malzemesi olarak karton çanta tasarlamak ve baskıya almak her basım tesisinin harcı değildir. Özel tasarımlar, diğer firmalar ile rekabet etmenize ve fark yaratmanıza neden olacağından basım tesisi çok dikkatli seçilmelidir. ÖZDOĞAN olarak biz, karton çanta basımı ve yapılmasında tecrübe ve üstün kalitemiz ile hizmetinizdeyiz. Karton çanta model ve fiyatları için mutlaka arayın.

 

Karton çanta ölçüleriniz için lütfen fiyat teklifi isteyiniz.

Ölçü 26x32x8 cm – 30x40x8 cm – 35x40x8 cm – 35x40x10 cm – 35x50x10 cm

İstenilen ölçüye göre de üretim yapılmaktadır.

Kağıt 230 gr Amerikan Bristol
Baskı 4 Renk Ofset Baskı
Selefon Parlak veya mat selefon
Koli Ebadı Ölçüye göre değişmektedir.

 

Özel Zarf  

Hasta Zarfları

Arşiv Zarfları

Cd Zarfları

Ürün Zarfları

Özel Zarf  Üretimimizde istediğiniz  gramaj ve ebatlar için lütfen fiyat teklifi isteyiniz.

 

© 1976-2018
TANITIM -MATBAA -DİJİTAL BASKI