Warning: mysql_query() expects parameter 2 to be resource, object given in /home/ozdogand/public_html/wp-content/plugins/wordpress-form-manager/db.php on line 34

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/ozdogand/public_html/wp-content/plugins/wordpress-form-manager/db.php on line 724
Kişiye Özel Kupa Bardak

BİZEULAŞIN

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Sezenler Caddesi No: 7/1
Sıhhiye – ANKARA
Tel: 0 312 229 0 902

ÜYE GİRİŞİ

Beni hatırla

ÜYE OL

Şifreniz e-postanıza gönderilecektir.

  • open panel
  • Show Icons

Kişiye Özel Kupa Bardak

Forever Kupa

DÜZ KUPA 1 Adet 9,90TL

SİHİRLİ VE ÖZEL KUPA1 Adet 13,90TL

Anaokulu - 23 Nisan Tasarımları - Kupa

 Kupa Bardak Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • Kupa bardak üzerindeki baskı 40 – 80 derecede yıkamaya dayanıklıdır. Ancak baskının aynı kalitede daha uzun süre kalabilmesi için bulaşık makinesinde değil, elde yıkanması tavsiye edilir.
  • Kupa Bardak Porselen Malzemeden üretilmiştir.

 

 

 

SİHİRLİ KUPA

FLİM ŞERİTLİ KUPA

RESİMLİ BEYAZ KUPA

RESİMLİ BEYAZ KUPA

Romantik aşık Kupa

Komik Kupa Bardaklar

Kupa bardak!

 Hediye ettiğiniz

kişi sizi 365 gün hatırlarsın …

 

ATATÜRK RESİMLİ KUPA

ÖZEL KUPALAR

ÖZEL KUPALAR

ÖĞRETMEN GÜNÜ KUPALARI


Aşk, bazı yüreklerde saman alevi gibi başlar ve başladığı gibi kısa bir süre sonra da son bulur. Bazı kalplerde ise aşk, tıpkı bir güneş gibi bitmek tükenmek bilmeyen bir aleve sahiptir.

Şu an bu hediyeyi detaylı bir şekilde incelediğinize göre, siz de kalbinizde bir güneşe sahipsiniz.

Biricik sevgilinize ilişkinizin yıl dönümü için, aşkınıza özel bir hediye düşünüyorsanız, üzerinde sizi temsilen romantik çiftlerin yer aldığı, size özel tarih ve isimleriniz ile anlam kazanan Kişiye Özel Yıldönümü Kupa Bardak hediye edebilirsiniz.

Kişiye Özel Film Şeridi Kupa Bardak ile aşkınıza dair fotoğraflarınızdan ve isimlerinizden oluşan son derece romantik mini bir kolaj hazırlamış olacaksınız. Sevgilinize romantik bir hediye vermek istediğiniz tüm özel günlerde, film şeridi kupa bardak en güzel hediye seçeneklerinden biri olmaya aday! Masasının üzerinde capcanlı görüntüsüyle 3 özel fotoğrafınızdan oluşacak romantik Kişiye Özel Film Şeridi Kupa Bardağı sevgilinize hediye ederek, kendisine ne kadar çok sevildiğini en güzel şekilde hissettirebilirsiniz.Bir aşk filminiz olmayabilir ancak, 3 özel fotoğrafınızdan hazırlanacak Kişiye Özel Film Şeridi Kupa Bardağınız neden olmasın ki?

 

© 2016
TANITIM -MATBAA -DİJİTAL BASKI