BİZEULAŞIN

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Sezenler Caddesi No: 7/1
Sıhhiye – ANKARA
Tel: 0 312 229 0 902

ÜYE GİRİŞİ

Beni hatırla

ÜYE OL

Şifreniz e-postanıza gönderilecektir.

  • open panel
  • Show Icons

KURUMSAL PAKETLER

ANTETLİ KAĞIT

Kurumsal kimliğinizin önemli bir parçası da antetli kağıtlardır. Eğer antetli kağıtları çok sık kullanıyorsanız, şirketiniz için yüksek kalitede, kurumsal renkleriniz tam olarak yansıtan bir antetli kağıt bastırmak hem ekonomik, hem de akıllıca olacaktır. Önemli belgeleriniz, teklifleriniz, ihale dökümanlarınız vb prestijli işleriniz için antetli kağıtlarınızı ithal, dokulu kağıtlara da bastırabilirsiniz. Binlerce bastırıp işyerinizde stoklamak yerine, Dijital Ofset Baskı Teknolojisi sayesinde, az adetlerde bastırabilir sık sık güncelleme avantajınızı kullanabilirsiniz. En güncel dökümanı, ihtiyacınız olduğu an ihtiyaç miktarı kadar bastırarak stok tutmanıza gerek kalmadan şirketinize ekonomik avantaj sağlayabilirsiniz.  Arşivleme Sistemi sayesinde, aylar hatta yıllar önce sipariş verdiğiniz bir dökümanı, 30 saniye içerisinde tekrar sipariş edebilir, böylece her seferinde basılacak dosyayı matbaamıza transfer etmek zorunda kalmazsınız.

ANTETLİ ZARF

Şirketinizin kurumsal kimliğine uygun zarf baskısı yapmaktayız. Zarfınızı dilerseniz klasik zarf kağıdı olan 110 gr. 1.Hamur kağıda, dilerseniz de 110 gr. dan 300 gr.’a kadar seçeceğiniz ithal dokulu kağıtlara basabiliriz. İstediğiniz edbatta size özel üretim yapılabilmektedir. Dilerseniz pencereli zarf üretimi de yapabiliriz.

CD ZARFI

Kurumsal kimliğin önemli bir parçası olan CD zarfları ile hem şirketinize prestij katar, hem de CD’lerinizi güvenle taşıyabilirsiniz.

CD zarfı üzerine basılacak tasarım hazır ise, hazırladığınız tasarımı web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümünden bize iletmenizi rica ederiz.

SUNUM DOSYALARI

Cepli sunum dosyaları, broşürlerinizi, tekliflerinizi veya önemli evraklarınızı prestijli bir şekilde sunmanızı sağlayan önemli bir araçtır.Kurumsal kimliğinize uygun olarak basılacak cepli dosyalarınızı tek cepli veya çift cepli olarak sipariş edebilirsiniz. Cepli dosyanızı ithal, dokulu kağıtlara da bastırabilirsiniz.Binlerce bastırıp işyerinizde stoklamak yerine, Dijital Ofset Baskı Teknolojisi sayesinde, az adetlerde bastırabilir sık sık güncelleme avantajınızı kullanabilirsiniz.En güncel dökümanı, ihtiyacınız olduğu an ihtiyaç miktarı kadar bastırarak stok tutmanıza gerek kalmadan şirketinize ekonomik avantaj sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz lak, varak baskı, kabartma baskı veya diğer özel uygulamalar ile alışılmışın dışında Sunum Dosyaları da yaptırabilirsiniz.

PLASTİK ÜYE VE PERSONEL KARTLARI

Müşterileriniz için prestijli üye kartları yaptırabilirsiniz. Dilerseniz bu kartlar barkod, rfid, mifare gibi teknolojileri içeren akıllı kartlar da olabilir.

Toplu veya az adetlerdeki baskılarınız için de lütfen bizimle iletişim kurunuz.

ÖZEL VEYA KLASİK KARTVİZİTLER

KURUMSAL BLOKNOT

Kurumsal kimliğinize uygun tasarımlarla hazırlanmış kullanışlı bir bloknot ile notlarınızı düzenli tutabilir, önemli müşterilerinize hediye edebilir, toplantı ve organizasyonlarınızda dağıtabilirsiniz. Ebatlar ve sayfa sayısı ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir.

Eğer tasarımı sizin için bizim yapmamızı tercih ederseniz, tasarımda kullanmamızı istediğiniz logo, fotoğraf veya yazılarınızı yine web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümünden bize iletmenizi rica ederiz. Sipariş numaranızı da Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınız bölümüne yazabilirseniz çok seviniriz.

Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi lütfen arayınız.

[form form-3]

 

© 1976-2018
TANITIM -MATBAA -DİJİTAL BASKI