BİZEULAŞIN

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Sezenler Caddesi No: 7/1
Sıhhiye – ANKARA
Tel: 0 312 229 0 902

ÜYE GİRİŞİ

Beni hatırla

ÜYE OL

Şifreniz e-postanıza gönderilecektir.

  • open panel
  • Show Icons

Takvim-Ajanda-Kalem

Uygun baskı fiyatları, en hızlı,

en güvenilir, en kaliteli tasarımın adresi,

baskının bir numarasından,

 

34

Piramit Takvim

Takvimler, yüzyıllar boyu insanoğlunun kullandığı büyük önemi olan unsurlardan biridir. Hemen her millet, kendisine göre bir takvim belirlemiş ve buna göre hayatlarını şekillendirmişlerdir. Tarihte bilinen pek çok takvim, günümüze gelene kadar büyük değişimler gösterse de, yine insanların başucundadır. Bugün kullandığımız modern takvimler, herkesin evinde ve işyerinde sürekli olarak kullandığı bir ürün haline gelmiştir.

Bundan Piramit takvimler, reklam ve promosyon amaçlı olarak oldukça fazla tercih edilen takvim çeşitleridir. Piramit takvimler, 170 gr kuşe kağıda, alt zeminde Amerikan Bristol olarak 4 renkli basılmaktadır. Birbirinden değişik tasarımları ve görsellikleriyle piramit takvimler, evlerimizde ya da işyerlerimizde masalarımızın üzerinden eksik etmediğimiz takvimler olmuştur. Fazla yer kaplamaması ve masaların üzerinde sanki bir aksesuar edasıyla kullanılmaları, piramit takvimlerin tercih edilmektedir.

2020 Takvim Çeşitleri ve Fiyatları

Gemici Takvim, 4 Yaprak Duvar Takvimi, 6 Yaprak Duvar Takvimi, 12 Yaprak Duvar Takvimi , Blok Takvim, Poster Takvim, Spiralli Üçgen Masa Takvimi, Sümenli Masa Takvimi…

FİYATLAR İÇİN

ozdogandigital@yandex.com

mail atmanız yeterli…

Duvar Takvimi5

Takvim kullanımı çok eski dönemlerden beri olagelen vazgeçilmez bir olgudur. Belki de en çok bilinen ve kullanılan takvimler duvar takvimleri olmuştur. Eskinin saatli maarif takvimleri, günümüzde hala etkinliğini korumakta ve kullanılmaktadır. Bu takvimler o güne ait tarihi bilgileri, rüzgarları, iklim değişikliklerini ve daha pek çok bilgiyi öğrenme imkanı sağlamaktadır. Günümüzde de kullanılmaya devam eden duvar takvimleri, reklam ve promosyon konusunda en uzun süredir kullanılan baskılı materyallerden biridir.

Her tür işletmenin bol miktarda bastırabileceği duvar takvimleri, çok uygun fiyatlarıyla promosyon malzemesi olarak kullanılmaktadır. Siz de reklam ve promosyon amaçlı kullanmak ve daha fazla kişiye ulaşmak istiyorsanız, duvar takvimlerini tercih edebilirsiniz.

gemici2

 

 

 

 

tasarımı sizin için bizim yapmamızı tercih ederseniz, tasarımda kullanmamızı istediğiniz logo,takvim basimi ile ilgili görsel sonucu fotoğraf veya yazılarınızı yine web sitemizde yer alan Dosya Gönder bölümünden bize iletmenizi rica ederiz. Bilgilerinizi Dosya Gönder bölümünde yer alan Mesajınızı Yazınız bölümüne yazabilirseniz çok seviniriz.

AJANDA-SÜMEN-DEFTER

 

KALEMLER


promosyon kalem ile ilgili görsel sonucu

Sınırsız Renkte Baskı – Hızlı Gönderim – Uygun Fiyat Garantisi

Tüm ürünler baskı sonrası  hızlı kargo  ile gönderilmektedir.

promosyon kalem ile ilgili görsel sonucu

promosyon kalem ile ilgili görsel sonucu

© 1976-2018
TANITIM -MATBAA -DİJİTAL BASKI