BİZEULAŞIN

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Sezenler Caddesi No: 7/1
Sıhhiye – ANKARA
Tel: 0 312 229 0 902

ÜYE GİRİŞİ

Beni hatırla

ÜYE OL

Şifreniz e-postanıza gönderilecektir.

  • open panel
  • Show Icons

TEZ BASIMI

Dijital baskı makinelerindeki gelişme sayesinde çok hızlı ve yüksek çözünürlüklü (1200 dpi) dijital baskılar yapıyor, matbaa fiyatlarıyla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Dershaneler için belirlediğimiz özel fiyatlar sayesinde matbaa baskısının aksine eğitim dönemi başında istediğiniz kitap-kitapçıklardan istediğiniz sayıda basıyor yıl içindeki ihtiyacınıza göre de ilave baskılar yapıyoruz. Ayrıca yıl içinde ihtiyaç duyulan deneme sınavları ve diğer çıktı ihtiyaçlarınızı da aynı fiyatlarla basıyoruruz.

 

Üniversitelere Tez ve Ödev Basımı ve Ciltleme

Tez ve ödevlerinize, enstitünüzün tez yazım yönergelerine uygun biçimde tez kapağı hazırlıyor, bez cilt ve karton kapak yapıyoruz.

*160 sayfa S.B. kitap basımı + Kapak Basımı+ Karton Ciltleme 1adet  80 TL

*160 sayfa S.B kitap basımı + Tez Cilt (Bez Cilt+serigrafi baskı+altın yaldız) 1 adet :225 TL

*160 sayfa S.B kitap basımı + Kapak Basımı+ Karton Ciltleme 3 adet : 180TL

*160 sayfa S.B kitap basımı + Bez Cilt+(serigrafi baskı+altın yaldız) 3 adet : 400 TL

 

ODTÜ, Ankara  Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, TOBB, TED Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Marmara,YTÜ,İTÜ, KATÜ, Akdeniz Üniversitesi tüm türkiyedeki üniversitelere tez ve ödevlerinizin basımı ve cilti yapılarak kargo ile teslim edilmektedir.

Not: Tez ve ödev araştırması yapma gibi bir hizmetimiz yoktur. Sadece hazırlamış olduğunuz tezlerinizin bilgisayar ortamına aktarılması, düzenlenmesi, basılması ve ciltlenmesi konularında hizmet vermekteyiz.

 

© 1976-2018
TANITIM -MATBAA -DİJİTAL BASKI